Uitslagen voetbal Oost-Vlaanderen

Uitslagen Eerste Provinciale

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 JV.KRUIBEKE - LAARNE-KALKEN
26/10/2014 15:00 KVE.DRONGEN - RAPIDE CLUB LEBBEKE
26/10/2014 15:00 AVANTI STEKENE - APPELTERRE
26/10/2014 15:00 VOORDE - EINE
26/10/2014 15:00 TK.MELDERT - KVV.ZELZATE
26/10/2014 15:00 LOVENDEGEM - DIKKELVENNE
25/10/2014 20:00 MELSELE - KVK.ROBUR
25/10/2014 19:30 NINOVE - SK.MALDEGEM

Uitslagen Tweede Provinciale A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 EXC.MARIAKERKE - WAARSCHOOT
26/10/2014 15:00 ST.KRUIS-W. - ST.DENIJS
26/10/2014 15:00 KFCO.GENT - LATEM
26/10/2014 15:00 LS.MERENDREE - ZOMERGEM
26/10/2014 15:00 ADEGEM - URSEL
26/10/2014 15:00 KLEIT - DE PINTE
26/10/2014 15:00 FC.MERELBEKE - SLEIDINGE
26/10/2014 15:00 AALTER - LEMBEKE

Uitslagen Tweede Provinciale B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 BAMBRUGGE - ELENE-GROTENBERGE
26/10/2014 15:00 MEERBEKE - MUNKZWALM
26/10/2014 15:00 GAVERE-ASPER - WINNIK
26/10/2014 15:00 SV.G.BERGEN - BONANZA
26/10/2014 15:00 OUDENHOVE - LEBEKE-AALST
26/10/2014 15:00 JONG ZULTE - E.HOUTEM
25/10/2014 20:00 SOTTEGEM - KVV.ARDENNEN
25/10/2014 19:30 VURSTE-SEMMERZAKE - WINDEKE

Uitslagen Tweede Provinciale C

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 SK.LOCHRISTI - VERREBROEK
26/10/2014 15:00 GREMBERGEN - KE.BUGGENHOUT
26/10/2014 15:00 FC.DESTELBERGEN - KLINGE
26/10/2014 15:00 KEMZEKE - DENDERMONDE
26/10/2014 15:00 RANGERS OPDORP - HEIKANT
26/10/2014 15:00 HO.KALKEN - SINAAI
26/10/2014 15:00 SK.LEBBEKE - SCHOONAARDE
25/10/2014 19:30 KFC.VRASENE - FC.MOERBEKE

Uitslagen Derde Provinciale A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 WATERVLIET - BELZELE
26/10/2014 15:00 NEVELE - KFC.EVERGEM C.
26/10/2014 15:00 KNESSELARE - ZEVEREN
26/10/2014 15:00 POESELE - AK.MIDDELBURG
26/10/2014 15:00 VINKT - MARIA-AALTER
26/10/2014 15:00 DKW.EVERGEM - ST.LAUREINS
25/10/2014 19:30 BASSEVELDE - ASSENEDE
25/10/2014 19:00 MEETJESLAND - BELLEM

Uitslagen Derde Provinciale B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 MOORTSELE - HEUSDEN
26/10/2014 15:00 YILDIZ GENT - VINDERHOUTE
26/10/2014 15:00 EDEBOYS - SERSK.-SCHELLEB.
26/10/2014 15:00 C.MELLE - NAZARETH-EKE
26/10/2014 15:00 HT.ZWIJNAARDE - T.MELLE
26/10/2014 15:00 MELSEN - MASSEMEN
26/10/2014 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE - VC.ZWIJNAARDE
25/10/2014 19:30 ST.MUIDE GENT - VSV.GENT

Uitslagen Derde Provinciale C

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 WORTEGEM - FC.KLUISBERGEN
26/10/2014 15:00 HOREBEKE - BEVERE
26/10/2014 15:00 KLUISBERGEN SP. - VELZEKE
26/10/2014 15:00 MACHELEN - SP.G.BERGEN
26/10/2014 15:00 DEFTINGE - ST.GORIKS
25/10/2014 19:30 ZINGEM - JONG GERAARDSBERGEN
25/10/2014 19:30 BOEKEL - NEDERENAME
25/10/2014 19:30 E.MOERBEKE - SOTTEGEM B

Uitslagen Derde Provinciale D

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 WILSKR.IDEGEM - HERZELE-RESSEGEM
26/10/2014 15:00 NEDERHASSELT - MERE
26/10/2014 15:00 KV.ST.GILLIS - BORSBEKE
26/10/2014 15:00 KERKSKEN - EREMBODEGEM
26/10/2014 15:00 OUDEGEM - BAARDEGEM
26/10/2014 15:00 ST.DENDERLEEUW - WIEZE
26/10/2014 15:00 SV.RESSEGEM - BURST
26/10/2014 15:00 SK.DENDERHOUTEM - WIT-ZWART 93

Uitslagen Derde Provinciale E

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 MEERDONK - BAZEL
26/10/2014 15:00 KALLO - SK.GERDA
26/10/2014 15:00 DAKNAM - TIELRODE
26/10/2014 15:00 ST.PAUWELS - ZAFFELARE
26/10/2014 15:00 SKL.DOORSLAAR - MELSELE B
26/10/2014 15:00 HAMME-ZOGGE - KIELDRECHT
26/10/2014 15:00 WB.ST.NIKLAAS - HAASDONK
25/10/2014 16:00 SP.WAASMUNSTER - WACHTEBEKE

Uitslagen Vierde Provinciale A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 GENC TURK GENT - ST.MUIDE GENT B
26/10/2014 15:00 GENTBRUGGE - LOTENHULLE
26/10/2014 15:00 BALGERHOEKE - VS.DESTELBERGEN
26/10/2014 15:00 SK.OOSTAKKER - URSEL B
26/10/2014 15:00 VC.BOEKHOUTE - KAPRIJKE-BENTILLE
26/10/2014 15:00 ERTVELDE UNITED - HANSBEKE
26/10/2014 15:00 DONK - AVRASYA GENT
25/10/2014 19:30 EXC.MARIAKERKE B - JAGO ST.A'BERG

Uitslagen Vierde Provinciale B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 LAARNE-KALKEN B - SK.LOCHRISTI B
26/10/2014 15:00 HEUSDEN B - HO.KALKEN B
26/10/2014 15:00 SKV.OVERMERE - ZEVERGEM
26/10/2014 15:00 BALEGEM - SMETLEDE
26/10/2014 15:00 LANDSKOUTER - FCDKG.BEERVELDE
26/10/2014 15:00 OORDEGEM - SK.MERELBEKE
25/10/2014 19:30 WICHELEN - BAVEGEM
25/10/2014 18:00 NAZARETH-EKE B - BOTTELARE

Uitslagen Vierde Provinciale C

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 MAARKEDAL - STRIJPEN
26/10/2014 15:00 ELENE-GROTENBERGE B - ZEGELSEM
26/10/2014 15:00 EVERBEEK - HUISE-OUWEGEM
26/10/2014 15:00 MICHELBEKE - OLSENE
26/10/2014 15:00 NOKERE-KRUISHOUTEM - PETEGEM S.
26/10/2014 15:00 VOLKEGEM - FCLC.RONSE
25/10/2014 19:30 KLUISBERGEN SP. B - MATER

Uitslagen Vierde Provinciale D

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 HAALTERT - NIEUWERKERKEN
26/10/2014 15:00 NEIGEM - WILSKR.IDEGEM B
26/10/2014 15:00 HERDERSEM - ZANDBERGEN
26/10/2014 15:00 OVERBOELARE - HOFSTADE
26/10/2014 15:00 AAIGEM - GIJZEGEM
26/10/2014 15:00 DOGGEN - OKEGEM
26/10/2014 15:00 S.MOORSEL - VLIERZELE

Uitslagen Vierde Provinciale E

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 15:00 SINAAI B - SOMBEKE
26/10/2014 15:00 RUPELMONDE - PD.KRUIBEKE
26/10/2014 15:00 FCDKG.BEERVELDE B - YB.BEVEREN
26/10/2014 15:00 FC.MOERBEKE B - BOSDAM BEVEREN
26/10/2014 15:00 HAASDONK B - SVH.WAASMUNSTER
26/10/2014 15:00 EKSAARDE - HOOGEINDE
26/10/2014 15:00 KVK.ROBUR B - BAASRODE
25/10/2014 20:00 HAASDONK B - SVH.WAASMUNSTER
25/10/2014 19:30 BELSELE - AVANTI STEKENE B

Uitslagen Dames 1e Provinciaal

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
25/10/2014 15:00 SCE.AALST A - SOTTEGEM A
25/10/2014 14:30 LADIES OUDENAARDE - OLSA BRAKEL
24/10/2014 20:30 WACHTEBEKE - KFCE.ZELE
24/10/2014 20:00 VC.DAMES.E.AALST B - ZINGEM A
24/10/2014 20:00 HT.ZWIJNAARDE - HAMME-ZOGGE
24/10/2014 20:00 KVE.DRONGEN A - LEMBEKE

Uitslagen Dames 2e Provinciaal

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 14:00 LEBEKE-AALST - ZAFFELARE
26/10/2014 13:00 KAA.GENT D - WINNIK
26/10/2014 12:00 GENTBRUGGE - BEVEREN B
24/10/2014 20:00 EXC.MARIAKERKE - WAARSCHOOT
24/10/2014 20:00 SERSK.-SCHELLEB. - RSL.DENDERHOUTEM
24/10/2014 20:00 SCE.AALST B - KVE.DRONGEN B

Uitslagen Dames 3e Provinciaal A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
26/10/2014 14:30 VK.ROBUR - ST.PAUWELS
26/10/2014 13:30 VK.ROBUR - ST.PAUWELS
26/10/2014 11:00 RUPELMONDE - WATERVLIET
24/10/2014 20:00 MEETJESLAND - ERTVELDE UNITED
24/10/2014 20:00 BOSDAM BEVEREN - FC.MOERBEKE

Uitslagen Dames 3e Provinciaal B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
25/10/2014 11:00 FC.KLUISBERGEN - KLUISBERGEN SP. A
24/10/2014 20:30 POESELE - LANDSKOUTER
24/10/2014 20:15 FC.MERELBEKE B - SOTTEGEM B