Uitslagen voetbal Oost-Vlaanderen

Uitslagen Eerste Provinciale

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 16:00 APPELTERRE - KVV.ZELZATE
20/04/2014 15:00 LEDE - SK.LOCHRISTI
20/04/2014 15:00 APPELTERRE - KVV.ZELZATE
20/04/2014 15:00 URSEL - KRUIBEKE
20/04/2014 15:00 SP.PETEGEM - LOVENDEGEM
20/04/2014 15:00 EINE - SK.MALDEGEM
20/04/2014 15:00 LAARNE-KALKEN - FC.MERELBEKE
19/04/2014 20:00 MELSELE - DIKKELVENNE
19/04/2014 19:30 NINOVE - RAPIDE CLUB LEBBEKE

Uitslagen Tweede Provinciale A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 EXC.MARIAKERKE - ADEGEM
20/04/2014 15:00 KVE.DRONGEN - HEUSDEN
20/04/2014 15:00 LS.MERENDREE - SLEIDINGE
20/04/2014 15:00 ASSENEDE - KFCO.GENT
20/04/2014 15:00 FC.DESTELBERGEN - WAARSCHOOT
20/04/2014 15:00 AZALEA - ST.DENIJS
20/04/2014 15:00 AALTER - ST.KRUIS-W.
19/04/2014 20:00 AALTER - ST.KRUIS-W.
19/04/2014 19:30 LATEM - KLEIT
19/04/2014 18:30 LS.MERENDREE - SLEIDINGE

Uitslagen Tweede Provinciale B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 JONG ZULTE - BAMBRUGGE
20/04/2014 15:00 SV.G.BERGEN - MUNKZWALM
20/04/2014 15:00 LEBEKE-AALST - MEERBEKE
20/04/2014 15:00 GAVERE-ASPER - BONANZA
20/04/2014 15:00 ELENE - KVV.ARDENNEN
20/04/2014 15:00 DE PINTE - MACHELEN
20/04/2014 15:00 E.HOUTEM - NEDERENAME
19/04/2014 19:30 WINDEKE - VOORDE

Uitslagen Tweede Provinciale C

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
21/04/2014 15:30 DENDERMONDE - GREMBERGEN
20/04/2014 15:00 AVANTI STEKENE - KEMZEKE
20/04/2014 15:00 KE.BUGGENHOUT - ZAFFELARE
20/04/2014 15:00 SK.LEBBEKE - VERREBROEK
20/04/2014 15:00 KALLO - SCHOONAARDE
20/04/2014 15:00 KLINGE - RANGERS OPDORP
20/04/2014 15:00 HO.KALKEN - ROBUR
20/04/2014 15:00 DENDERMONDE - GREMBERGEN
19/04/2014 19:30 KFC.VRASENE - FC.MOERBEKE

Uitslagen Derde Provinciale A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 HANSBEKE - NEVELE
20/04/2014 15:00 DKW.EVERGEM - LOTENHULLE
20/04/2014 15:00 POESELE - ZEVEREN
20/04/2014 15:00 BELLEM - LEMBEKE
20/04/2014 15:00 ZOMERGEM - BASSEVELDE
20/04/2014 15:00 BELZELE - KFC.EVERGEM C.
19/04/2014 19:00 POESELE - ZEVEREN
19/04/2014 19:00 MEETJESLAND - MARIA-AALTER
19/04/2014 18:00 POESELE - ZEVEREN
17/04/2014 19:30 VINDERHOUTE - KNESSELARE

Uitslagen Derde Provinciale B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 MELSEN - BOTTELARE
20/04/2014 15:00 EDEBOYS - NAZARETH-EKE
20/04/2014 15:00 MASSEMEN - SERSK.-SCHELLEB.
20/04/2014 15:00 MOORTSELE - VSV.GENT
20/04/2014 15:00 GIJZEL-OOSTERZELE - ZINGEM
20/04/2014 15:00 GIJZENZELE-OOSTERZELE - ZINGEM
20/04/2014 15:00 HT.ZWIJNAARDE - VC.ZWIJNAARDE
19/04/2014 19:30 VURSTE-SEMMERZAKE - C.MELLE
19/04/2014 19:00 ST.MUIDE GENT - NOKERE-KRUISHOUTEM
19/04/2014 19:00 MELSEN - BOTTELARE

Uitslagen Derde Provinciale C

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 MICHELBEKE - SP.G.BERGEN
20/04/2014 15:00 VELZEKE - WORTEGEM
20/04/2014 15:00 MAARKEDAL - SOTTEGEM
20/04/2014 15:00 OUDENHOVE - BEVERE
20/04/2014 15:00 OPHASSELT - DEFTINGE
19/04/2014 19:30 FC.KLUISBERGEN - E.MOERBEKE
19/04/2014 19:30 BOEKEL - KLUISBERGEN SP.
19/04/2014 19:30 WILSKR.IDEGEM - JONG GERAARDSBERGEN
19/04/2014 18:00 VELZEKE - WORTEGEM

Uitslagen Derde Provinciale D

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 S.MOORSEL - SK.DENDERHOUTEM
20/04/2014 15:00 BORSBEKE - WINNIK
20/04/2014 15:00 KERKSKEN - WIEZE
20/04/2014 15:00 BURST - ST.DENDERLEEUW
20/04/2014 15:00 OUDEGEM - NEDERHASSELT
20/04/2014 15:00 SV.RESSEGEM - VC.RESSEGEM
20/04/2014 15:00 EREMBODEGEM - DOGGEN
20/04/2014 15:00 KV.ST.GILLIS - WIT-ZWART 93

Uitslagen Derde Provinciale E

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 YB.BEVEREN - MELSELE B
20/04/2014 15:00 SKL.DOORSLAAR - ST.PAUWELS
20/04/2014 15:00 SP.WAASMUNSTER - HAASDONK
20/04/2014 15:00 WACHTEBEKE - HEIKANT
20/04/2014 15:00 BAZEL - SK.GERDA
20/04/2014 15:00 WB.ST.NIKLAAS - SINAAI
20/04/2014 15:00 TIELRODE - DAKNAM
19/04/2014 20:00 YB.BEVEREN - MELSELE B
19/04/2014 19:30 KIELDRECHT - VKN.BEERVELDE
19/04/2014 18:00 SP.WAASMUNSTER - HAASDONK

Uitslagen Vierde Provinciale A

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 18:30 URSEL B - AVRASYA GENT
20/04/2014 15:00 GENC TURK GENT - ERTVELDE UNITED
20/04/2014 15:00 AK.MIDDELBURG - ST.LAUREINS
20/04/2014 15:00 SK.OOSTAKKER - KAPRIJKE-BENTILLE
20/04/2014 15:00 WATERVLIET - VINKT
20/04/2014 15:00 DONK - EXC.MARIAKERKE B
20/04/2014 15:00 GENTBRUGGE - ST.MUIDE GENT B
20/04/2014 15:00 VC.BOEKHOUTE - BALGERHOEKE
19/04/2014 18:00 URSEL B - AVRASYA GENT
18/04/2014 19:30 GENTBRUGGE - ST.MUIDE GENT B

Uitslagen Vierde Provinciale B

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 OORDEGEM - SKV.OVERMERE
20/04/2014 15:00 LANDSKOUTER - YILDIZ GENT
20/04/2014 15:00 SK.LOCHRISTI B - HO.KALKEN B
20/04/2014 15:00 VKN.BEERVELDE B - ZEVERGEM
20/04/2014 15:00 T.MELLE - VS.DESTELBERGEN
20/04/2014 15:00 SK.MERELBEKE - LAARNE-KALKEN B
20/04/2014 15:00 SMETLEDE - BAVEGEM
20/04/2014 15:00 HEUSDEN B - WICHELEN

Uitslagen Vierde Provinciale C

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 15:00 ST.GORIKS - MATER
20/04/2014 15:00 OPBRAKEL - SOTTEGEM B
20/04/2014 15:00 OLSENE - VOLKEGEM
20/04/2014 15:00 HUISE-OUWEGEM - OPHASSELT B
20/04/2014 15:00 BALEGEM - GROTENBERGE
20/04/2014 15:00 HOREBEKE - ZEGELSEM
20/04/2014 15:00 PETEGEM S. - STRIJPEN
19/04/2014 18:00 NAZARETH-EKE B - EVERBEEK
19/04/2014 17:30 HUISE-OUWEGEM - OPHASSELT B
19/04/2014 17:00 PETEGEM S. - STRIJPEN

Uitslagen Vierde Provinciale D

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
20/04/2014 16:00 NEIGEM - GIJZEGEM
20/04/2014 15:00 NEIGEM - GIJZEGEM
20/04/2014 15:00 HERDERSEM - VLIERZELE
20/04/2014 15:00 BAARDEGEM - HERZELE
20/04/2014 15:00 OKEGEM - OVERBOELARE
20/04/2014 15:00 NIEUWERKERKEN - WILSKR.IDEGEM B
20/04/2014 15:00 HAALTERT - ZANDBERGEN
20/04/2014 15:00 WIEZE B - AAIGEM
20/04/2014 15:00 MERE - HOFSTADE

Uitslagen Vierde Provinciale E

Wedstrijden van dit weekend

Datum Thuisploeg Bezoekers
23/04/2014 19:30 HAASDONK B - BELSELE
23/04/2014 19:00 EKSAARDE - BAASRODE
23/04/2014 19:00 FC.MOERBEKE B - SOMBEKE
23/04/2014 18:30 HOOGEINDE - BAZEL B
23/04/2014 18:30 SINAAI B - KRUIBEKE B
23/04/2014 18:30 KALLO B - MEERDONK
23/04/2014 18:30 RUPELMONDE - AVANTI STEKENE B
23/04/2014 18:30 VK.HAMME - BOSDAM BEVEREN
23/04/2014 18:30 HAASDONK B - BELSELE
23/04/2014 18:30 SVH.WAASMUNSTER - HAMME-ZOGGE
23/04/2014 18:30 EKSAARDE - BAASRODE
23/04/2014 14:30 FC.MOERBEKE B - SOMBEKE
20/04/2014 15:00 MEERDONK - RUPELMONDE
20/04/2014 15:00 FC.MOERBEKE B - BELSELE
20/04/2014 15:00 BAASRODE - SVH.WAASMUNSTER
20/04/2014 15:00 HAMME-ZOGGE - HOOGEINDE
20/04/2014 15:00 HAASDONK B - EKSAARDE
19/04/2014 19:30 BOSDAM BEVEREN - SOMBEKE
19/04/2014 19:30 BAASRODE - SVH.WAASMUNSTER
19/04/2014 19:30 KRUIBEKE B - KALLO B
19/04/2014 19:30 BAZEL B - SINAAI B
19/04/2014 19:30 AVANTI STEKENE B - VK.HAMME